Products.ai

Jumbo Jan van Haasteren puzzel Rendierraces 500 stukjes Volwassenen puzzels

  • Jumbo Jan van Haasteren puzzel Rendierraces 500 stukjes Volwassenen puzzels

€ 13,99 – € 14,35

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Jan van Haasteren · 707-1110100629 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 12,48
Hoogste
€ 13,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 29 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 13,99
Laagste (57 dagen)
€ 12,48
Hoogste prijs
€ 13,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 13,99. Het laagste punt in de afgelopen 57 dagen was € 12,48, het hoogste € 13,99.

Huidige prijs
€ 13,99
Laagste
€ 12,48
Hoogste
€ 13,99
Gemiddeld
€ 13,74
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model707-1110100629
EAN8721017604501
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieLegpuzzels
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 13,99 – € 14,35

Kenmerken

De rendier race is in volle gang en de deelnemers bereiken bijna de finish. De jan van haasteren familie doet mee en iedereen heeft zijn eigen strategie om de gouden plak binnen te halen. Maar is het wel eerlijk dat de kerstman meedoet, met zijn jarenlange ervaring? een jan van haasteren puzzel is meer dan een gewone legpuzzel: het is een avonturenserie, met vertrouwde hoofdrolspelers in een eindeloos decor vol absurde details. Ontdek alle doldwaze avonturen van de jan van haasteren - familie! we zijn trots dat onze puzzels zijn gemaakt van gerecycled karton in europa. Om het karton in puzzelstukjes te snijden, gebruiken we het dunste mes dat er is. De puzzel ziet er bijna naadloos uit als hij klaar is. Geniet van deze jan van haasteren - puzzel! PUZZELPLEZIER GEGARANDEERD: Legpuzzel van 500 stukjes van het populaire merk Jan van haasteren! EEN NIEUW AVONTUUR: Ontdek het nieuwe avontuur van de Jan van Haasteren familie in deze 'Rendier Race' puzzel! PERFECT VOOR EEN ONTSPANNEN AVOND: Puzzelen is de ideale activiteit voor schermvrije tijd, het stimuleert de concentratie en is ontspannend voor kinderen en volwassenen MILIEUVRIENDELIJK: Alle Jan van Haasteren puzzels zijn gemaakt van 100% gerycled karton INHOUD: Legpuzzel van 500 stukjes

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 juli 2026

6,0/10Prima keuze

De huidige € 13,99 bij Toychamp NL - Familyblend ligt onder de € 14,17 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 12,48, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Toychamp NL - Familyblend duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,18 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 12,48 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Jumbo Jan van Haasteren puzzel Rendierraces 500 stukjes Volwassenen puzzels?

De prijs van Jumbo Jan van Haasteren puzzel Rendierraces 500 stukjes Volwassenen puzzels ligt op dit moment tussen € 13,99 en € 14,35, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Jumbo Jan van Haasteren puzzel Rendierraces 500 stukjes Volwassenen puzzels het goedkoopst?

Op dit moment is Jumbo Jan van Haasteren puzzel Rendierraces 500 stukjes Volwassenen puzzels het goedkoopst bij Dreamland, met een totaalprijs van € 13,99 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 13,99. In de afgelopen 57 dagen was het laagste punt € 12,48 en het hoogste € 13,99 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Jumbo Jan van Haasteren puzzel Rendierraces 500 stukjes Volwassenen puzzels op voorraad?

Ja, Jumbo Jan van Haasteren puzzel Rendierraces 500 stukjes Volwassenen puzzels is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Jumbo Jan van Haasteren puzzel Rendierraces 500 stukjes Volwassenen puzzels geleverd?

De snelste winkel levert binnen 6 werkdagen (Proshop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Jumbo Jan van Haasteren puzzel Rendierraces 500 stukjes Volwassenen puzzels.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product