Products.ai

Protest Prtreflex - Muts Dames - Dubbel gebreid

  • Protest Prtreflex - Muts Dames - Dubbel gebreid

€ 19,99 – € 27,00

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Protest · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 19,99
Hoogste
€ 26,22
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 14 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 19,99
Laagste (58 dagen)
€ 19,99
Hoogste prijs
€ 26,22
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 19,99 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 19,99
Laagste
€ 19,99
Hoogste
€ 26,22
Gemiddeld
€ 23,11
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8721088124397
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieHoeden
Winkels3
Prijsklasse€ 19,99 – € 27,00

Kenmerken

De dames muts Protest Reflex combineert comfort en stijl, en is een essentieel accessoire om de koude dagen met elegantie te trotseren. Het merk Protest, bekend om zijn passie voor het ontwerpen van kwaliteitskleding en accessoires, heeft dit model ontworpen met de behoeften van moderne, actieve en modebewuste vrouwen in gedachten.Gemaakt van hoogwaardige materialen, biedt deze muts uitstekende thermische isolatie en is hij zacht aanvoelend. Hij is perfect voor buitenwandelingen, uitjes in de bergen of gewoon om een trendy touch aan je winteroutfit toe te voegen.De belangrijkste kenmerken van deze muts zijn: Moderne kleding: Met een strak ontwerp, past hij eenvoudig in elke garderobe. Bovenmatig comfort: De zorgvuldige productie garandeert optimaal comfort, zowel tijdens je sportieve activiteiten als in het dagelijks leven. Duurzaamheid: Gemaakt om slijtage te weerstaan, blijft deze muts een onmisbaar stuk voor meerdere seizoenen.Met de keuze voor de dames muts Protest Refle...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 juli 2026

9,0/10Slimme koop

De huidige € 19,99 bij bol.com ligt onder de € 27,00 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 7,01 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3
  • Gratis verzending bij bol.com, 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Protest Prtreflex - Muts Dames - Dubbel gebreid?

De prijs van Protest Prtreflex - Muts Dames - Dubbel gebreid ligt op dit moment tussen € 19,99 en € 27,00, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Protest Prtreflex - Muts Dames - Dubbel gebreid het goedkoopst?

Op dit moment is Protest Prtreflex - Muts Dames - Dubbel gebreid het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 19,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 19,99 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Protest Prtreflex - Muts Dames - Dubbel gebreid op voorraad?

Ja, Protest Prtreflex - Muts Dames - Dubbel gebreid is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Protest Prtreflex - Muts Dames - Dubbel gebreid geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Protest Prtreflex - Muts Dames - Dubbel gebreid.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product