Products.ai

NUKUS Rubi Pants Shiny Broeken Dames - Lichtblauw - Maat XXL

  • NUKUS Rubi Pants Shiny Broeken Dames - Lichtblauw - Maat XXL
  • NUKUS Rubi Pants Shiny Broeken Dames - Lichtblauw - Maat XXL

€ 90,97 – € 90,99

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Nukus · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 90,97
Hoogste
€ 129,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 90,97
Laagste (59 dagen)
€ 90,97
Hoogste prijs
€ 129,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 90,97 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 90,97
Laagste
€ 90,97
Hoogste
€ 129,95
Gemiddeld
€ 110,13
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkNukus
EAN8721206392448
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieLange broeken
Winkels2
Prijsklasse€ 90,97 – € 90,99

Kenmerken

Nukus Broek NKS09059 RUBI in de kleur Licht blauw

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 90,97 bij V&D ligt onder de € 90,98 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is V&D duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,01 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost NUKUS Rubi Pants Shiny Broeken Dames - Lichtblauw - Maat XXL?

De prijs van NUKUS Rubi Pants Shiny Broeken Dames - Lichtblauw - Maat XXL ligt op dit moment tussen € 90,97 en € 90,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is NUKUS Rubi Pants Shiny Broeken Dames - Lichtblauw - Maat XXL het goedkoopst?

Op dit moment is NUKUS Rubi Pants Shiny Broeken Dames - Lichtblauw - Maat XXL het goedkoopst bij V&D, met een totaalprijs van € 90,97 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 90,97 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is NUKUS Rubi Pants Shiny Broeken Dames - Lichtblauw - Maat XXL op voorraad?

Ja, NUKUS Rubi Pants Shiny Broeken Dames - Lichtblauw - Maat XXL is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt NUKUS Rubi Pants Shiny Broeken Dames - Lichtblauw - Maat XXL geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze NUKUS Rubi Pants Shiny Broeken Dames - Lichtblauw - Maat XXL.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product