Products.ai

LUNA - Long Lasting Foundation - 5 Colors #22 Beige

  • LUNA - Long Lasting Foundation - 5 Colors #22 Beige
Prijsverloop
Laagste
€ 21,60
Hoogste
€ 27,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 27,00
Laagste (58 dagen)
€ 21,60
Hoogste prijs
€ 27,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 27,00. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 21,60, het hoogste € 27,00.

Huidige prijs
€ 27,00
Laagste
€ 21,60
Hoogste
€ 27,00
Gemiddeld
€ 24,30
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkLuna
EAN8801046395561
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 21,60

Kenmerken

Brand from South Korea: LUNA. Size: 30mlBenefits:A liquid foundation that presents a refined yet natural-looking skin complexion with a lightweight formula.Light matte finish that is also hydrating for comfortable wear.Applies thinly on skin, does not look cakey even when layered.Long-lasting formula that lasts up to 48 hours on skin without darkening.Colors available:#13 Porcelain: Bright pink ivory color.#17 Ivory: Bright neutral ivory color.#21 Vanilla: Light beige color.#22 Beige: Natural yellow base beige color.#23 Sand: Calm medium beige color.How to use:Apply an even layer on skin with foundation brush or make up puff. Layer for higher coverage.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 21,60 bij YesStyle NL is in lijn met de € 21,60 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. YesStyle NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost LUNA - Long Lasting Foundation - 5 Colors #22 Beige?

LUNA - Long Lasting Foundation - 5 Colors #22 Beige kost op dit moment € 21,60, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is LUNA - Long Lasting Foundation - 5 Colors #22 Beige het goedkoopst?

LUNA - Long Lasting Foundation - 5 Colors #22 Beige is op dit moment verkrijgbaar bij YesStyle voor € 21,60. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 27,00. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 21,60 en het hoogste € 27,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is LUNA - Long Lasting Foundation - 5 Colors #22 Beige op voorraad?

Ja, LUNA - Long Lasting Foundation - 5 Colors #22 Beige is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt LUNA - Long Lasting Foundation - 5 Colors #22 Beige geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (YesStyle). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze LUNA - Long Lasting Foundation - 5 Colors #22 Beige.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product