Products.ai

Frudia Hydrating Cream Mini - Day & Night Cream 10 ml

  • Frudia Hydrating Cream Mini - Day & Night Cream 10 ml

Productoverzicht: Frudia · 8803348036241 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 5,42
Hoogste
€ 5,54
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 1 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 1 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 5,54
Laagste (61 dagen)
€ 5,42
Hoogste prijs
€ 5,54
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 5,54. Het laagste punt in de afgelopen 61 dagen was € 5,42, het hoogste € 5,54.

Huidige prijs
€ 5,54
Laagste
€ 5,42
Hoogste
€ 5,54
Gemiddeld
€ 5,51
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkFrudia
Model8803348036241
EAN8803348036241
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieLotions
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 5,54

Kenmerken

Frudia Blueberry Hydrating Cream Mini - Day & Night Cream 10 ml Frudia Blueberry Hydrating Cream Mini is a light and hydrating day and night cream enriched with blueberry extract that helps nourish and protect the skin. The fast-absorbing formula leaves the skin soft, supple and fresh without feeling heavy or greasy. Blueberries are rich in antioxidants that protect the skin from environmental aggressors, help maintain the skin's natural glow and strengthen the skin's barrier. The compact 10 ml mini size makes the cream ideal for travel or as a trial product, while delivering effective care both day and night. Intensely moisturizing and nourishing Protects the skin with antioxidants from blueberries Light, fast-absorbing formula Mini size, ideal for travel or testing Suitable for day and night use Frudia Blueberry Hydrating Cream Mini leaves the skin healthy, moisturized and glowing with a fresh and natural finish, no matter where you are.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

1 augustus 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 5,54 bij YesStyle NL is in lijn met de € 5,54 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 5,42, dus de absolute bodem is dit niet, maar YesStyle NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 5,42 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Frudia Hydrating Cream Mini - Day & Night Cream 10 ml?

Frudia Hydrating Cream Mini - Day & Night Cream 10 ml kost op dit moment € 5,54, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Frudia Hydrating Cream Mini - Day & Night Cream 10 ml het goedkoopst?

Frudia Hydrating Cream Mini - Day & Night Cream 10 ml is op dit moment verkrijgbaar bij YesStyle voor € 5,54. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 5,54. In de afgelopen 61 dagen was het laagste punt € 5,42 en het hoogste € 5,54 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Frudia Hydrating Cream Mini - Day & Night Cream 10 ml op voorraad?

Ja, Frudia Hydrating Cream Mini - Day & Night Cream 10 ml is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Frudia Hydrating Cream Mini - Day & Night Cream 10 ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (YesStyle). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Frudia Hydrating Cream Mini - Day & Night Cream 10 ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product