Products.ai

I DEW CARE - Space Kitten Exfoliating Charcoal Peel-Off Mask 2023 Version - 80ml

  • I DEW CARE - Space Kitten Exfoliating Charcoal Peel-Off Mask 2023 Version - 80ml
Prijsverloop
Laagste
€ 15,40
Hoogste
€ 20,02
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 23 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 23 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 19,76
Laagste (51 dagen)
€ 15,40
Hoogste prijs
€ 20,02
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 19,76. Het laagste punt in de afgelopen 51 dagen was € 15,40, het hoogste € 20,02.

Huidige prijs
€ 19,76
Laagste
€ 15,40
Hoogste
€ 20,02
Gemiddeld
€ 18,49
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8806190720986
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 16,46

Kenmerken

Brand from South Korea: I DEW CARE. Benefits:A vegan exfoliating peel-off mask infused with charcoal, diamond and sapphire powder with royal blue glitter for a bright complexion. Formulated with charcoal to absorb excess sebum, skin impurities and whiteheads, and volcanic ash to exfoliate, control sebum and clean pores.Contains diamond and sapphire powder to brighten and exfoliate skin.How to use:1. Apply a generous, even layer on clean dry skin with a silicone brush.2. Leave it on for 20 minutes and peel off the mask from outer edges.3. Space Kitten should be applied on T-zone area only. Use once a week.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

23 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 16,46 bij YesStyle NL is in lijn met de € 16,46 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 15,40, dus de absolute bodem is dit niet, maar YesStyle NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 15,40 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost I DEW CARE - Space Kitten Exfoliating Charcoal Peel-Off Mask 2023 Version - 80ml?

I DEW CARE - Space Kitten Exfoliating Charcoal Peel-Off Mask 2023 Version - 80ml kost op dit moment € 16,46, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is I DEW CARE - Space Kitten Exfoliating Charcoal Peel-Off Mask 2023 Version - 80ml het goedkoopst?

I DEW CARE - Space Kitten Exfoliating Charcoal Peel-Off Mask 2023 Version - 80ml is op dit moment verkrijgbaar bij YesStyle voor € 16,46. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 19,76. In de afgelopen 51 dagen was het laagste punt € 15,40 en het hoogste € 20,02 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is I DEW CARE - Space Kitten Exfoliating Charcoal Peel-Off Mask 2023 Version - 80ml op voorraad?

Ja, I DEW CARE - Space Kitten Exfoliating Charcoal Peel-Off Mask 2023 Version - 80ml is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt I DEW CARE - Space Kitten Exfoliating Charcoal Peel-Off Mask 2023 Version - 80ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (YesStyle). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze I DEW CARE - Space Kitten Exfoliating Charcoal Peel-Off Mask 2023 Version - 80ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product