Products.ai

Masque tissu - ERBORIAN - BB Shot Mask - Effet éclat - 14g - Tous types de peau

  • Masque tissu - ERBORIAN - BB Shot Mask - Effet éclat - 14g - Tous types de peau

€ 7,50 – € 13,62

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Erborian · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 5,92
Hoogste
€ 7,50
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 7,50
Laagste (59 dagen)
€ 5,92
Hoogste prijs
€ 7,50
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 7,50. Het laagste punt in de afgelopen 59 dagen was € 5,92, het hoogste € 7,50.

Huidige prijs
€ 7,50
Laagste
€ 5,92
Hoogste
€ 7,50
Gemiddeld
€ 6,63
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8809255783599
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 7,50 – € 13,62

Kenmerken

Ideaal voor onmiddellijke natuurlijke schoonheid, helpt BB SHOT MASK je het effect van een 'babyhuidje' te geven, dankzij de structuur in gladde cellulosevezels, die bijdraagt ​​aan de verspreiding van de actieve ingrediënten. Met zijn parelachtige afwerking werkt BB SHOT MASK als een concentraat, voor de perfecte huid. Voor resultaten die vergelijkbaar zijn met die van een serum, helpt het onmiddellijk om: 1. Te hydrateren en de huid voller te maken, 2. De huid glad te strijken en de huidstructuur te verfijnen, 3. De teint te verhelderen. Zodra het masker is verwijderd, lijken de onvolkomenheden vervaagd, ziet je huid er mooier uit, met een lichtroze gloed, lijkt ze voller, zachter en voelt fluweelzacht aan.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

8,5/10Slimme koop

De huidige € 7,50 bij ICI PARIS XL NL ligt onder de € 10,56 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 5,92, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is ICI PARIS XL NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 3,06 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij ICI PARIS XL NL, 1 - 2 business days

Nadelen

  • Stond eerder op € 5,92 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Masque tissu - ERBORIAN - BB Shot Mask - Effet éclat - 14g - Tous types de peau?

De prijs van Masque tissu - ERBORIAN - BB Shot Mask - Effet éclat - 14g - Tous types de peau ligt op dit moment tussen € 7,50 en € 13,62, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Masque tissu - ERBORIAN - BB Shot Mask - Effet éclat - 14g - Tous types de peau het goedkoopst?

Op dit moment is Masque tissu - ERBORIAN - BB Shot Mask - Effet éclat - 14g - Tous types de peau het goedkoopst bij ICI Paris XL, met een totaalprijs van € 7,50 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 7,50. In de afgelopen 59 dagen was het laagste punt € 5,92 en het hoogste € 7,50 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Masque tissu - ERBORIAN - BB Shot Mask - Effet éclat - 14g - Tous types de peau op voorraad?

Ja, Masque tissu - ERBORIAN - BB Shot Mask - Effet éclat - 14g - Tous types de peau is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Masque tissu - ERBORIAN - BB Shot Mask - Effet éclat - 14g - Tous types de peau geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (ICI Paris XL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Masque tissu - ERBORIAN - BB Shot Mask - Effet éclat - 14g - Tous types de peau.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product