Products.ai

[ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA

  • [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA
  • [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA
  • [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA
  • [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA

€ 13,34 – € 16,87

Vergelijk alle 2 winkels
Prijsverloop
Laagste
€ 11,38
Hoogste
€ 13,53
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 24 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 24 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 13,34
Laagste (52 dagen)
€ 11,38
Hoogste prijs
€ 13,53
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 13,34. Het laagste punt in de afgelopen 52 dagen was € 11,38, het hoogste € 13,53.

Huidige prijs
€ 13,34
Laagste
€ 11,38
Hoogste
€ 13,53
Gemiddeld
€ 13,14
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkFULLY
EAN8809567707825
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 13,34 – € 16,87

Kenmerken

[LA DESCRIPTION] Obstruction des pores du maquillage causée par les déchets dans les pores 2 000 microfibres de silicone de 0,3 mm soignent parfaitement même les zones difficiles d'accès. Plus l'air est injecté et plus il devient convexe, plus le nettoyage devient profond et fort. Ajustez la quantité d’air injectée selon vos besoins et utilisez-la. Il s'agit d'une brosse à pores qui a subi des tests antibactériens, vous pouvez donc l'utiliser de manière hygiénique et sûre. Matériel: Plastique, Silicone [COMMENT UTILISER] Les protubérances flexibles du coussin en silicone gonflé à l'air nettoient même les zones courbes difficiles à atteindre et nettoient selon l'objectif en fonction de la quantité d'air injectée. ÉTAPE 01: Pompe utilis

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

24 juli 2026

6,8/10Goede deal

De huidige € 13,34 bij YesStyle NL ligt onder de € 15,11 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 11,38, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is YesStyle NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 1,77 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 11,38 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA?

De prijs van [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA ligt op dit moment tussen € 13,34 en € 16,87, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA het goedkoopst?

Op dit moment is [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA het goedkoopst bij YesStyle, met een totaalprijs van € 17,89 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 13,34. In de afgelopen 52 dagen was het laagste punt € 11,38 en het hoogste € 13,53 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA op voorraad?

Ja, [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (YesStyle). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze [ENTIÈREMENT] Brosse nettoyante pour les pores 1EA.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product