Products.ai

Sulwhasoo Verstevigende Crème EX Speciale Set – 50ml

  • Sulwhasoo Verstevigende Crème EX Speciale Set – 50ml
Prijsverloop
Laagste
€ 120,00
Hoogste
€ 137,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 137,00
Laagste (60 dagen)
€ 120,00
Hoogste prijs
€ 137,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 137,00. Het laagste punt in de afgelopen 60 dagen was € 120,00, het hoogste € 137,00.

Huidige prijs
€ 137,00
Laagste
€ 120,00
Hoogste
€ 137,00
Gemiddeld
€ 130,99
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8809685821458
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 135,00

Kenmerken

Sulwhasoo Verstevigende Crème EX Speciale Set – 50ml Productomschrijving (Overzicht) Sulwhasoo Firming Cream EX Speciale Set is een premium Koreaanse huidverzorgingsset ontworpen om de elasticiteit, stevigheid en algehele vitaliteit van de huid te verbeteren. Dit set, gecentreerd rond de iconische Firming Cream EX, bevat essentiële huidverzorgingspartners om een voedende en anti-aging routine compleet te maken.. Ideaal voor de dagelijkse verzorging, als cadeau, of om de holistische verstevigende lijn van Sulwhasoo te ontdekken. Belangrijkste kenmerken Helpt de stevigheid en elasticiteit van de huid te verbeteren Rijke, voedende textuur voor intensieve anti-aging verzorging Ondersteunt een gladdere, veerkrachtigere en stralend ogende hu

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 135,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 135,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 120,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 120,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Sulwhasoo Verstevigende Crème EX Speciale Set – 50ml?

Sulwhasoo Verstevigende Crème EX Speciale Set – 50ml kost op dit moment € 135,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Sulwhasoo Verstevigende Crème EX Speciale Set – 50ml het goedkoopst?

Sulwhasoo Verstevigende Crème EX Speciale Set – 50ml is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 135,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 137,00. In de afgelopen 60 dagen was het laagste punt € 120,00 en het hoogste € 137,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Sulwhasoo Verstevigende Crème EX Speciale Set – 50ml op voorraad?

Ja, Sulwhasoo Verstevigende Crème EX Speciale Set – 50ml is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Sulwhasoo Verstevigende Crème EX Speciale Set – 50ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Sulwhasoo Verstevigende Crème EX Speciale Set – 50ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product