Products.ai

Cell Fusion C Tonique Visage Glass Skin Hydratant Lissant 200ml

  • Cell Fusion C Tonique Visage Glass Skin Hydratant Lissant 200ml

€ 21,10 – € 33,00

Vergelijk alle 2 winkels
Prijsverloop
Laagste
€ 17,40
Hoogste
€ 23,40
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 1 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 1 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 20,70
Laagste (60 dagen)
€ 17,40
Hoogste prijs
€ 23,40
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 20,70. Het laagste punt in de afgelopen 60 dagen was € 17,40, het hoogste € 23,40.

Huidige prijs
€ 20,70
Laagste
€ 17,40
Hoogste
€ 23,40
Gemiddeld
€ 20,92
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8809694627669
Aanbod
CategorieToners
Winkels2
Prijsklasse€ 21,10 – € 33,00

Kenmerken

Ce toner essence hydratant apporte une hydratation profonde tout en lissant la texture rugueuse de la peau pour un aspect doux et éclatant.. Il aide à maintenir l'équilibre optimal de la peau, laissant votre visage frais et souple après le nettoyage.. Conçu pour un usage quotidien, il pénètre confortablement dans la peau sans laisser de résidu collant. Principales caractéristiques: Soin Hydratant: Restaure l'hydratation essentielle pour redonner un aspect doux et repulpé. Lissage de texture: Affine délicatement la texture de la peau pour révéler un teint net et éclatant. Absorption Fraîche: Formule fluide à absorption rapide qui hydrate la peau sans sensation de lourdeur. Comment utiliser: Après le nettoyage, versez une quantité appro

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

1 augustus 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 33,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 27,05 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 17,40, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 17,40 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Cell Fusion C Tonique Visage Glass Skin Hydratant Lissant 200ml?

De prijs van Cell Fusion C Tonique Visage Glass Skin Hydratant Lissant 200ml ligt op dit moment tussen € 21,10 en € 33,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Cell Fusion C Tonique Visage Glass Skin Hydratant Lissant 200ml het goedkoopst?

Op dit moment is Cell Fusion C Tonique Visage Glass Skin Hydratant Lissant 200ml het goedkoopst bij YesStyle, met een totaalprijs van € 25,70 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 20,70. In de afgelopen 60 dagen was het laagste punt € 17,40 en het hoogste € 23,40 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Cell Fusion C Tonique Visage Glass Skin Hydratant Lissant 200ml op voorraad?

Ja, Cell Fusion C Tonique Visage Glass Skin Hydratant Lissant 200ml is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Cell Fusion C Tonique Visage Glass Skin Hydratant Lissant 200ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 16 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Cell Fusion C Tonique Visage Glass Skin Hydratant Lissant 200ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product