Products.ai

Löffler Slip Transtex Light Heren Polypropyleen Zwart Mt 56

  • Löffler Slip Transtex Light Heren Polypropyleen Zwart Mt 56

Productoverzicht: Löffler · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 34,00
Hoogste
€ 35,71
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 13 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 13 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 34,00
Laagste (30 dagen)
€ 34,00
Hoogste prijs
€ 35,71
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 34,00 is het laagste punt van de afgelopen 30 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 34,00
Laagste
€ 34,00
Hoogste
€ 35,71
Gemiddeld
€ 35,31
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN9006063524171
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieOndergoed
Winkels1
Prijsklasse€ 35,71

Kenmerken

Lichtgewicht, ademend en geurloos, deze slip is gemaakt van het gepatenteerde materiaal transtex® light.95% polypropyleen, 5% elastaanCut: Slim FitFeaturesLichtgewichtVersatileFunctioneelPerfect vochttransport en ventilatieElastiek voor een perfecte pasvorm en comfortabele pasvormZachte elastische taillebandTRANSTEX®-LightDe zeer functionele, enkellaags klimaatvezel van 100% polypropyleen transporteert zweet snel weg van de huid, maar blijft permanent droog en geurloos zonder chemische of andere toevoegingen. Het breiwerk is robuust met verhoogde elasticiteit. Dit garandeert een optimale pasvorm en maximale bewegingsvrijheid. De zachte garens bieden een aangenaam en ademend draagcomfort in alle weersomstandigheden. De zeer functionele, eenlaagse klimaatvezel van 100% polypropyleen voert zweet snel van de huid af, maar blijft permanent droog en geurloos, volledig vrij van chemische en andere toevoegingen. Het breiwerk is robuust met verhoogde elasticiteit. Dit garandeert een optimale pa...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

13 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 35,71 bij bol.com is in lijn met de € 35,71 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 34,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 7

Nadelen

  • Stond eerder op € 34,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Löffler Slip Transtex Light Heren Polypropyleen Zwart Mt 56?

Löffler Slip Transtex Light Heren Polypropyleen Zwart Mt 56 kost op dit moment € 35,71, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Löffler Slip Transtex Light Heren Polypropyleen Zwart Mt 56 het goedkoopst?

Löffler Slip Transtex Light Heren Polypropyleen Zwart Mt 56 is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 35,71. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 34,00 is het laagste punt van de afgelopen 30 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Löffler Slip Transtex Light Heren Polypropyleen Zwart Mt 56 op voorraad?

Ja, Löffler Slip Transtex Light Heren Polypropyleen Zwart Mt 56 is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Löffler Slip Transtex Light Heren Polypropyleen Zwart Mt 56 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Löffler Slip Transtex Light Heren Polypropyleen Zwart Mt 56.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product