Products.ai

Clawgear Merino Seamless Boxers Zwart L Man

  • Clawgear Merino Seamless Boxers Zwart L Man
  • Clawgear Merino Seamless Boxers Zwart L Man

€ 30,37 – € 44,71

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Clawgear · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 30,37
Hoogste
€ 34,92
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 17 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 17 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 30,37
Laagste (21 dagen)
€ 30,37
Hoogste prijs
€ 34,92
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 30,37 is het laagste punt van de afgelopen 21 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 30,37
Laagste
€ 30,37
Hoogste
€ 34,92
Gemiddeld
€ 32,40
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN9010109392013
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 30,37 – € 44,71

Kenmerken

De CLAWGEAR Merino Seamless Boxer Short, in combinatie met het CLAWGEAR Merino Seamless Shirt LS of het CLAWGEAR Merino Seamless Shirt SS, vormt de ideale basislaag tegen de huid bij koud weer.De combinatie van Merino wol en nylon verenigt de eigenschappen van beide vezels in een perfecte symbiose: de Merino wol houdt de warmte vast, is antimicrobieel en kan vocht opnemen zonder nat of koud aan te voelen. Het nylon is zeer slijtvast en droogt snel. Bovendien is de nylonvezel gewikkeld rond een kern van Merino vezels om extra slijtvastheid te bieden.De breistructuur met elastaan biedt comfortabele rek in vier richtingen en houdt het materiaal dicht bij het lichaam, wat de droogtijd door lichaamswarmte versnelt.In de Body Mapping-constructie zijn brei structuren met ofwel meer ademende ofwel licht compressieve eigenschappen strategisch op het lichaam geplaatst.De integratie van alle onderhoudsinformatie en materiaal elimineert het gebruik van labels aan de binnenkant. De brede platte sti...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

17 juli 2026

7,9/10Goede deal

De huidige € 30,37 bij Trek-Expert NL ligt onder de € 37,54 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Trek-Expert NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 7,17 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Clawgear Merino Seamless Boxers Zwart L Man?

De prijs van Clawgear Merino Seamless Boxers Zwart L Man ligt op dit moment tussen € 30,37 en € 44,71, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Clawgear Merino Seamless Boxers Zwart L Man het goedkoopst?

Op dit moment is Clawgear Merino Seamless Boxers Zwart L Man het goedkoopst bij Trek Expert, met een totaalprijs van € 37,86 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 30,37 is het laagste punt van de afgelopen 21 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Clawgear Merino Seamless Boxers Zwart L Man op voorraad?

Ja, Clawgear Merino Seamless Boxers Zwart L Man is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Clawgear Merino Seamless Boxers Zwart L Man geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Clawgear Merino Seamless Boxers Zwart L Man.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product