Products.ai

Skihandschoenen Eska Sporty Gtx

  • Skihandschoenen Eska Sporty Gtx

€ 69,52 – € 86,18

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: ESKA · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 66,88
Hoogste
€ 69,52
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 69,52
Laagste (60 dagen)
€ 66,88
Hoogste prijs
€ 69,52
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 69,52. Het laagste punt in de afgelopen 60 dagen was € 66,88, het hoogste € 69,52.

Huidige prijs
€ 69,52
Laagste
€ 66,88
Hoogste
€ 69,52
Gemiddeld
€ 67,47
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkESKA
EAN9010336608819
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels3
Prijsklasse€ 69,52 – € 86,18

Kenmerken

De zachte handrug van Super Softstretch en de palm van gripvast geitenleer bieden optimaal comfort met uitstekende grip. Dankzij de GORE-TEX ePe + Gore Active technologie is de handschoen betrouwbaar water- en winddicht, waardoor je je in elk weer comfortabel voelt. De gekleurde accenten, in combinatie met zwart, zorgen ervoor dat de handschoen perfect bij al je skikleding past.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 69,52 bij Sport is good NL ligt onder de € 69,92 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 66,88, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Sport is good NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,40 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3

Nadelen

  • Stond eerder op € 66,88 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Skihandschoenen Eska Sporty Gtx?

De prijs van Skihandschoenen Eska Sporty Gtx ligt op dit moment tussen € 69,52 en € 86,18, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Skihandschoenen Eska Sporty Gtx het goedkoopst?

Op dit moment is Skihandschoenen Eska Sporty Gtx het goedkoopst bij Sport is Good, met een totaalprijs van € 77,01 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 69,52. In de afgelopen 60 dagen was het laagste punt € 66,88 en het hoogste € 69,52 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Skihandschoenen Eska Sporty Gtx op voorraad?

Ja, Skihandschoenen Eska Sporty Gtx is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Skihandschoenen Eska Sporty Gtx geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Skihandschoenen Eska Sporty Gtx.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product