BWT Sanitabs salt tablets 8 kg

€ 46,51
Vergelijk alle 1 winkelsProductoverzicht: BWT · 321366010 · new Productdetails →
Sanitabs is a food-approved regeneration salt for BWT water softeners, which cleans and disinfects the ion exchanger, kills any bacteria and other germs, and removes biofilm from the ion exchanger in the system. Regular use ensures optimal hygiene and no bacterial growth in the BWT water softener. Supplied in an 8 kg bag.
Vergelijk prijzen (1)
- € 46,51€ 53,50 prijs incl. verzendingLaagste totaalprijsiDEALPayPalKlarnaVisaMastercardop voorraadBezorging: uiterlijk ma 3 augDPDRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 28 jul 2026
Prijzen bijgewerkt op 28 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 46,51
- Laagste (56 dagen)
- € 20,42
- Hoogste prijs
- € 46,51
- Prijs gevolgd sinds
- 3 juni 2026
De huidige laagste prijs is € 46,51. Het laagste punt in de afgelopen 56 dagen was € 20,42, het hoogste € 46,51.
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Productdetails
Alle details tonenToon minder
Kenmerken
Sanitabs is a food-approved regeneration salt for BWT water softeners, which cleans and disinfects the ion exchanger, kills any bacteria and other germs, and removes biofilm from the ion exchanger in the system. Regular use ensures optimal hygiene and no bacterial growth in the BWT water softener. Supplied in an 8 kg bag.
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
28 juli 2026
De huidige € 46,51 bij Proshop NL is in lijn met de € 46,51 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 20,42, dus de absolute bodem is dit niet, maar Proshop NL is op dit moment een nette keuze.
Nadelen
- Stond eerder op € 20,42 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost BWT Sanitabs salt tablets 8 kg?
BWT Sanitabs salt tablets 8 kg kost op dit moment € 46,51, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is BWT Sanitabs salt tablets 8 kg het goedkoopst?
BWT Sanitabs salt tablets 8 kg is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop voor € 46,51. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
De huidige laagste prijs is € 46,51. In de afgelopen 56 dagen was het laagste punt € 20,42 en het hoogste € 46,51 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.
Is BWT Sanitabs salt tablets 8 kg op voorraad?
Ja, BWT Sanitabs salt tablets 8 kg is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt BWT Sanitabs salt tablets 8 kg geleverd?
De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (Proshop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze BWT Sanitabs salt tablets 8 kg.
