Products.ai

Gallagher MBS400 Multi Power Schrikdraad + Gratis Voltmeter - Zonne-aangedreven

  • Gallagher MBS400 Multi Power Schrikdraad + Gratis Voltmeter - Zonne-aangedreven schrikdraad

€ 379,00 – € 452,74

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Gallagher · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 379,00
Hoogste
€ 451,13
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 14 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 379,00
Laagste (29 dagen)
€ 379,00
Hoogste prijs
€ 451,13
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 379,00 is het laagste punt van de afgelopen 29 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 379,00
Laagste
€ 379,00
Hoogste
€ 451,13
Gemiddeld
€ 386,46
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN9414701390307
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 379,00 – € 452,74

Kenmerken

Het betreft hier een gallagher mbs400 multi power schrikdraad + gratis voltmeter - zonne-aangedreven schrikdraad, dit is een origineel product van 390307. Met het artikelnummer 390307. Op werkdagen voor 15:00 besteld, volgende werkdag in huis!

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 juli 2026

6,6/10Goede deal

De huidige € 379,00 bij Wolfswinkel NL ligt onder de € 415,87 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Wolfswinkel NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 36,87 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Gallagher MBS400 Multi Power Schrikdraad + Gratis Voltmeter - Zonne-aangedreven?

De prijs van Gallagher MBS400 Multi Power Schrikdraad + Gratis Voltmeter - Zonne-aangedreven ligt op dit moment tussen € 379,00 en € 452,74, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Gallagher MBS400 Multi Power Schrikdraad + Gratis Voltmeter - Zonne-aangedreven het goedkoopst?

Op dit moment is Gallagher MBS400 Multi Power Schrikdraad + Gratis Voltmeter - Zonne-aangedreven het goedkoopst bij Wolfswinkel NL, met een totaalprijs van € 379,00 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 379,00 is het laagste punt van de afgelopen 29 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Gallagher MBS400 Multi Power Schrikdraad + Gratis Voltmeter - Zonne-aangedreven op voorraad?

Ja, Gallagher MBS400 Multi Power Schrikdraad + Gratis Voltmeter - Zonne-aangedreven is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Gallagher MBS400 Multi Power Schrikdraad + Gratis Voltmeter - Zonne-aangedreven geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Gallagher MBS400 Multi Power Schrikdraad + Gratis Voltmeter - Zonne-aangedreven.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product