Products.ai

Germinal door Emile Zola Paperback Boek 9780140447422

  • Germinal door Emile Zola Paperback Boek 9780140447422
  • Germinal door Emile Zola Paperback Boek 9780140447422

€ 10,95 – € 23,47

Vergelijk alle 2 winkels
Prijsverloop
Laagste
€ 10,95
Hoogste
€ 10,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 7 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 7 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 10,95
Laagste (49 dagen)
€ 10,95
Hoogste prijs
€ 10,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 10,95 is het laagste punt van de afgelopen 49 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 10,95
Laagste
€ 10,95
Hoogste
€ 10,95
Gemiddeld
€ 10,95
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN9780140447422
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 10,95 – € 23,47

Kenmerken

Een afbeelding van de armoede en ellende van een mijnwerkersgemeenschap in Noord-Frankrijk onder het Tweede Keizerrijk

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

7 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 23,47 bij Joom Benelux is in lijn met de € 17,21 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 10,95, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Joom Benelux, 5 - 15

Nadelen

  • Stond eerder op € 10,95 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Germinal door Emile Zola Paperback Boek 9780140447422?

De prijs van Germinal door Emile Zola Paperback Boek 9780140447422 ligt op dit moment tussen € 10,95 en € 23,47, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Germinal door Emile Zola Paperback Boek 9780140447422 het goedkoopst?

Op dit moment is Germinal door Emile Zola Paperback Boek 9780140447422 het goedkoopst bij Paagman, met een totaalprijs van € 18,94 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 10,95 is het laagste punt van de afgelopen 49 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Germinal door Emile Zola Paperback Boek 9780140447422 op voorraad?

Ja, Germinal door Emile Zola Paperback Boek 9780140447422 is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Germinal door Emile Zola Paperback Boek 9780140447422 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 5 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Germinal door Emile Zola Paperback Boek 9780140447422.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product