Products.ai

Memospel Veilig Leren Lezen - Veilig Leren Lezen Edutainment

  • Memospel Veilig Leren Lezen - Veilig Leren Lezen Edutainment
  • Memospel Veilig Leren Lezen - Veilig Leren Lezen Edutainment

Productoverzicht: Zwijsen · 608-7284 Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 13,99
Hoogste
€ 13,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 13,99
Laagste (61 dagen)
€ 13,99
Hoogste prijs
€ 13,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 13,99 is het laagste punt van de afgelopen 61 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 13,99
Laagste
€ 13,99
Hoogste
€ 13,99
Gemiddeld
€ 13,99
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model608-7284
EAN9789048737284
Aanbod
Winkels3
Prijsklasse€ 13,99

Kenmerken

Maak leren leuk en interactief met het Veilig Leren Lezen Memo Spel! Dit educatieve spel helpt kinderen spelenderwijs hun woordenschat te vergroten door woorden aan de juiste plaatjes te koppelen. Perfect voor jonge leerlingen, biedt dit memo spel een leuke en effectieve manier om nieuwe woorden te leren en te herkennen. Haal het Veilig Leren Lezen Memo Spel nu in huis en stimuleer je kind’s taalontwikkeling op een speelse manier! Inhoud: 45 woordkaartjes, 45 kaartjes met plaatjes, spelregels.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 13,99 bij Paagman NL is in lijn met de € 13,99 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. Paagman NL is op dit moment een nette keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Memospel Veilig Leren Lezen - Veilig Leren Lezen Edutainment?

Memospel Veilig Leren Lezen - Veilig Leren Lezen Edutainment kost op dit moment € 13,99, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Memospel Veilig Leren Lezen - Veilig Leren Lezen Edutainment het goedkoopst?

Op dit moment is Memospel Veilig Leren Lezen - Veilig Leren Lezen Edutainment het goedkoopst bij Dreamland, met een totaalprijs van € 13,99 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 13,99 is het laagste punt van de afgelopen 61 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Memospel Veilig Leren Lezen - Veilig Leren Lezen Edutainment op voorraad?

Ja, Memospel Veilig Leren Lezen - Veilig Leren Lezen Edutainment is op voorraad bij 2 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Memospel Veilig Leren Lezen - Veilig Leren Lezen Edutainment geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Paagman). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Memospel Veilig Leren Lezen - Veilig Leren Lezen Edutainment.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product