Products.ai

Écran tactile fin pour RasPi

  • Écran tactile capacitif QLED intégré 7 pouces 1024x600 5 points Écran tactile fin pour RasPi
  • Écran tactile capacitif QLED intégré 7 pouces 1024x600 5 points Écran tactile fin pour RasPi
Prijsverloop
Laagste
€ 85,00
Hoogste
€ 95,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 9 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 9 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 95,00
Laagste (45 dagen)
€ 85,00
Hoogste prijs
€ 95,00
Prijs gevolgd sinds
9 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 95,00. Het laagste punt in de afgelopen 45 dagen was € 85,00, het hoogste € 95,00.

Huidige prijs
€ 95,00
Laagste
€ 85,00
Hoogste
€ 95,00
Gemiddeld
€ 88,22
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 9 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN753604457564
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 95,00

Kenmerken

Caractéristique: 1. Toucher en 5 points: Écran tactile QLED de 7 pouces, résolution 1024x600, angle de vision de 170 degrés, tactile 5 points, faible consommation d'énergie. Fonctionnement flexible, profitez de l'interaction UI multipoint, activez la fonction tactile via le signal USB, prend en charge le toucher 5 points. 2. En vigueur: pour Windows, pour Linux, pour Android carte mère principale qui prend en charge le signal d'affichage de l'interface multimédia haute définition et le signal tactile USB. Lorsqu'il est utilisé avec des accessoires de développement, il prend en charge les appareils suivants: pour carte mère série complète RasPi, pour carte mère Jetson Nano, pour ordinateur Windows 3. Structure intégrée: L'écran tactile capac

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

9 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 95,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 95,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 85,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 85,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Écran tactile fin pour RasPi?

Écran tactile fin pour RasPi kost op dit moment € 95,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Écran tactile fin pour RasPi het goedkoopst?

Écran tactile fin pour RasPi is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 95,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 95,00. In de afgelopen 45 dagen was het laagste punt € 85,00 en het hoogste € 95,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Écran tactile fin pour RasPi op voorraad?

Ja, Écran tactile fin pour RasPi is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Écran tactile fin pour RasPi geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Écran tactile fin pour RasPi.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product